Монтаж, заміна електропроводки в квартирі

Заміна системи електропостачання в квартирі, будинку, офісі

Згодом, система електропостачання в квартирі застаріває фізично і морально, і якщо їй вже 20 і більше років, застосовувалася алюмінієва проводка, її заміну потрібно виконувати обов’язково. Потужність сучасної побутової техніки вимагає використання тільки проводів з мідною серцевиною. Стара електропроводка може стати причиною пожежі, постійного спрацьовування автомата захисту, відключення світла.
Тому, якщо ви намітили ремонт квартири, вирівняйте його з заміною електричної проводки.

Етапи роботи електриків в Києві:

Виїзд майстра. Наш майстер приїде на ваш об’єкт в попередньо обумовлений час. На місці проводиться діагностика точок проводки, визначаються варіанти модернізації системи з урахуванням побажань клієнта. На підставі отриманої інформації створюється проект розводки з урахуванням максимальної потужності підключається електричного обладнання, зазначенням розеток, вимикачів і ін.

Підготовка документації. На цьому етапі складається схема електропроводки, повний кошторис і розраховується вартість електромонтажних робіт.

Закупівля матеріалів. Наш інженер складе перелік матеріалів і дасть рекомендації по їх придбання. Більш зручний для наших клієнтів варіант – робота “під ключ”, при якому ми самостійно набуваємо все матеріали і обладнання.

Демонтаж старої проводки. На цьому етапі ми прибираємо всі застаріле обладнання і проводку.

Електромонтажні роботи. Виконується електророзводка по всіх кімнатах, монтаж вимикачів, розеток, електрощитів з захистом. Прокладаються слабкострумові лінії для підключення інтернету, ТБ, сигналізації і телефону. У приватному будинку також створюється заземлення.

Ціни на електромонтажні роботи в квартирі та будинку – Київ

Ціни на електромонтажні роботи залежать від декількох факторів:
Варіант монтажу: прихований і відкритий. У першому випадку потрібно штроблення стін, підлоги і стелі (що веде до подорожчання робіт), у другому – використовуються пластикові канали або гофровані труби.
Обсяг виконуваних робіт. Протяжність ліній проводки, тип проводу, кількість вимикачів, розеток, світильників, щитків … все це впливає на вартість.

Дізнатися приблизну вартість електромонтажних робіт і залишити заявку на заміну або ремонт системи електронабженія Ви можете, звернувшись до наших менеджерів за телефонами або електронною поштою.

Телефонуйте: 066 201-75-15; 067 201-75-15; 073 201-75-15

Пишіть на пошту: info@ests.kiev.ua

У нашій компанії працюють бригади досвідчених електриків, що виконують електромонтажні роботи будь-якої складності в Києві, Вишгороді, Броварах, Ірпені. Бучі …

Терміни виконання електромонтажних робіт і гарантії

Тривалість електромонтажних робіт залежать від обсягів, наявності матеріалів і кол-ва працюють одночасно електриків на об’єкті. Наша компанія спрямовує на кожен об’єкт бригаду електриків, що значно прискорює час виконання робіт без їх подорожчання. Терміни виконання електромонтажних робіт, їх обсяг, якість і гарантійні зобов’язання прописуються в договорі, який ми в обов’язковому порядку укладаємо з кожним клієнтом. Оплата роботи виконується за фактом їх виконання і приймання Замовником. Передоплата береться тільки на закупівлю необхідних матеріалів.