Компанія Воярг - ремонт квартир, електромонтаж, сантехнічні в Києві

Будівельна компанія Воярг – Київ пропонує комплексні електромонтажні та сантехнічні роботи на промислових та громадянських об’єктах та надає наступні послуги:

Рішення проблем будь-якої складності. Довіртеся професіоналам. Ми надаємо послуги електромонтажу, а також сантехнічні послуги в м Київ з 2000 року. У нас за плечима величезний досвід, тому немає потреби шукати далі: ми вирішимо будь-які ваші проблеми з електрикою і сантехнікою. Компанія Воярг – це повний комплекс послуг, високу якість і прийнятні ціни. Навіщо дзвонити комусь ще?

Сантехнічні роботи, електромонтажні роботи, монтаж відеоспостереження, монтаж опалення в Києві недорого і професійно.

НАШІ ПОСЛУГИ

САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ І ОПАЛЕННЯ

У наш час сантехнічні роботи займають, далеко не останнє місце, на ринку послуг. Наша компанія пропонує вам широкий спектр послуг з сантехнічних робіт і монтаж опалення. Висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері, гарантують високу якість і оперативність в проведенні робіт з водопроводом, каналізацією, а також з сантехнічними приладами.

У нашій роботі ми врахуємо всі ваші побажання і нюанси. Ми виконаємо це якісно, ​​оперативно, і вам захочеться скористатися нашими послугами і в майбутньому. У нашій практиці ми використовуємо тільки якісні оригінальні інструменти та матеріали. З нашими майстрами у вас більше не залишиться зламаних змішувачів, непідключених полотенцесушителей або водонагрівачів.

сантехнічні роботи київМи займаємося виконанням наступних робіт:

монтаж водопроводу;
монтаж каналізації;
монтаж опалення;
монтаж теплих водяних підлог;
встановлення та підключення котлів;
встановлення та підключення водонагрівачів;
установка сантехнічних приладів: змішувачі, унітази, раковини, ванни, душових кабін;
підключення полотенцесушителей.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Електромонтажні роботи – досить педантична робота, яка вимагає копіткої праці. І, часом, досить важко знайти розумного і талановитого фахівця. Але, ми зробили це. У нашій компанії ми зібрали штат висококваліфікованих професіоналів, які мають достатній досвід роботи в даній сфері.

Ми дбаємо про наших клієнтів і про їхню безпеку. Саме тому ми використовуємо в роботі тільки високоякісні матеріали і оригінальні інструменти, обладнання.

Ми представляємо вам широкий спектр послуг по електричному монтажу. Наші фахівці надають вам повний комплекс послуг, в яких дійсно знають толк. Після нас не залишиться жодної іскристий розетки або западає вимикача. Адже після завершення роботи електромонтажник, який буде виконувати завдання, ще раз перевірить ще раз все і в разі виникнення неполадок, усуне їх.

Перелік пропонованих електромонтажних робіт:

прокладка кабелю;електрик
збірка щитів;
установка розеток і вимикачів;
підключення світильників;
підключення побутових приладів;
слабкострумові роботи: монтаж кабелю інтернет, монтаж кабелю ТВ, настройка і підключення обладнання.

ІНЖЕНЕРНІ ПРОЕКТИ

електропостачання, опалення, сигналізації, водопроводу квартири, будинки в Києві

Компанія здійснює проектування електропостачання, кондиціонування, вентиляції або водопостачання квартири, будинку або офісу.

ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ