Електромонтажні роботи в магазинах

Електромонтажні роботи в магазинах

Електромонтажні роботи в магазинах, торгових центрах

Маючи досвід роботи з невеликими торговими точками більше 10 років, ми додали великі супермаркети і торгові центри в наше портфоліо робіт на основі субпідряду.

Незалежно від того, це торговий центр, невеликий магазин на розі або висококласна торгова точка, ми розуміємо, наскільки важливо виділити ваш бізнес серед маси конкурентів. Використання освітлення для презентації ваших товарів і послуг в найкращому вигляді, зручність для відвідувачів може допомогти вам досягти цього.

Ми здійснюємо ремонт і монтаж електропроводки торгового залу. Ми можемо перемістити і замінити освітлювальні прилади, додати нові розетки і обладнання. Це може бути зроблено в неробочий час, щоб уникнути простоїв в роботі. Ми розуміємо, що ви змушені виконувати ремонт в стислі терміни і завжди будемо робити все можливе, щоб задовольнити ваші потреби.

НОВІ РОЗПОДІЛЬНІ ЩИТИ

Ми можемо надати креслення і маркування для вашої системи електропостачання, щоб можна було легко виявити будь-які несправності або несправні ланцюги. Це відноситься як до однофазних, так і до трифазних мереж.

ЕЛЕКТРИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ

Щорічна перевірка електропроводки і справності розеток. Ми можемо виконати це в неробочий час, щоб персонал і клієнти не постраждали.

ЗБІЛЬШИТИ ПРИБУТКОВІСТЬ

Вартість електроенергії навряд чи знизиться і може дуже вплинути на прибуток. Скорочення накладних витрат – це простий спосіб її збільшити. Заміна світильників на світлодіодні може заощадити до 90% в вашому рахунку за електрику. Об’єднання холодильників, кондиціонерів з регулятором напруги може привести до зниження витрат на електроенергію на 10-20%.

Послуги електриків для магазинів, торгових центрів, бутиків, роздрібної торгівлі Київ. Електромеханічні і економія ваших коштів – наша мета!

54321
(1 vote. Average 5 of 5)