Відгуки

Відгуки

Хочу сказати велике спасибі електрикам компанії “Воярг” за виконану роботу, а саме за електромонтажні роботи з нуля в новобудові Києва. рекомендація друзів була правильною і хочу, в свою чергу, також рекомендувати хороших електриків. Ціни, вказані в договорі, не змінювалися, терміни витримані, якість електромонтажних робіт відмінне.

Олег

Потрібен був терміновий ремонт каналізації в будинку, знайшов в інтернеті компанію Воярг. Відразу зробили приблизний розрахунок вартості сантехнічних робіт в Києві, який мене влаштував, оскільки ціни на послуги сантехніків були нижче, ніж у 3 конкурентів. яким я теж дзвонив. Приступили до роботи на наступний день відразу цілою бригадою сантехніків. Працювали швидко, зі знанням справи. У підсумку, за два дні виконали весь обсяг робіт. А в інших компаніях бралися зробити мінімум за тиждень. Роботою дуже задоволений, буду звертатися при необхідності!

Игорь

Замовили електромонтажні роботи в 3-х кімнатній квартирі по повній заміні проводки. Дуже сподобався професійний, небайдужий підхід електриків, які не просто виконали роботи на відмінно, а дуже багато нам підказали для більш комфортного життя. Терміни і ціни приємно дивують. спасибі за відмінну роботу.

Олена і Андрій

Рекомендуємо Компанію Електросантехбуд! Зробили нам в новобудові з нуля розводку електрики в трійці, підключили щиток з автоматами і захистами. Все працює в кращому вигляді !!! Перед початком робіт вивчили план від дизайнера, досконально пройшли по квартирі з питаннями, уточненнями і рекомендаціями. Навіть знайшли деякі упущення дизайнера, запропонували як їх виправити. Дуже задоволені співпрацею!

Сергій Петрович

Обратились впервые и были приятно удивлены качеством и скоростью работы, очень аккуратно и профессионально. Решили сделать полностью замену проводки в 2-х комнатной квартире. Не хотелось приглашать электриков с “улицы”, т. к. потом не найдешь их, если что. Нужна была гарантия на выполненные работы, поэтому обратились в фирму “Электросантехстрой”. Мастер пришел в назначенное время, просчитал смету и проконсультировал меня по тем моментам, которые вызывали вопросы. Сумма оказалась немного больше чем мы рассчитывали, но ведь за гарантию, качество и сервис нужно доплачивать, тем более не так уж и много (у знакомых электрику делали рабочие отделочники, тоже 2-х комнатная квартира, так у них сумма получилась не намного и меньше, но потом рассказывали, что пришлось многое переделывать). Дальше согласовали время работ. Работали два электрика, справились довольно быстро за 4 дня. Материалы закупали электрики сами (у них есть такая услуга), все чеки предоставили. По окончании работ все проверили все работает, предоставили гарантию на 2 года. Отличный и оперативный сервис, качеством работ довольны! Рекомендуем друзьям и знакомым!!!

Елизавета

У житловій квартирі поміняли водопровідні та каналізаційні труби, умивальник, змішувачі, повісили бойлер, поставили регулятори тиску. Дуже приємно, що нам не довелося займатися вибором всього цього: сантехніки самі вибрали, привезли і встановили. Зробили дуже швидко і акуратно. Працює все відмінно! Обіцяли зробити все за один день і справді вклалися. Залишилося приємне враження від особистого спілкування. Будемо звертатися ще, коли знадобиться.

Орися