Відремонтована і реконструйована ванна кімната може сильно змінити не тільки цінність вашого будинку, але і задоволення від нього. Ось п’ять основних причин і вам задуматися про це.

1. Модернізація ванної кімнати більш рентабельна, ніж нова на замовлення

Модернізація включає в себе роботу з елементами вашої нинішньої ванної кімнати, але в результаті ви отримаєте відмінний результат.

Ви можете запросити дизайнера інтер’єру, який допоможе вам з ідеями, або втілити свої власні задумки. А ось послуги досвідченого сантехніка вам знадобляться обов’язково. Наявність досвідченого сантехніка і дизайнера на вашому боці – це команда вашої мрії. У вашого дизайнера інтер’єру є бачення, яке вам необхідно для створення чудовою ванної кімнати, а у вашого сантехніка є практичне ноу-хау в реалізації ваших ідей найбільш економічним способом.

2. Якими б не були ваші ідеї, ви можете реалізувати їх у своїй новій ванній кімнаті

Модернізація ванної кімнати, дизайн якої знаходиться в ваших руках, означає, що ви можете проявити творчий підхід при плануванні квітів, плануванні та облаштуванні, а також контролювати витрати, вибираючи кращу плитку або сантехніку виходячи з вашого бюджету.

Ваш сантехнік повинен бути впевнений, що система водопостачання та відведення води у ванній кімнаті можуть бути адаптовані до вашої модернізації.

3. Ваша відремонтована ванна кімната може бути розроблена саме для ваших потреб

У деяких сім’ях існують особливі потреби, наприклад, проїзд для інвалідних колясок, поручні для літніх людей або інвалідів, датчики руху для маленьких дітей або низькі раковини.

У деяких старих будинках планування ванної кімнати була незручною. Модернізація – це хороший шанс зробити вашу кімнату функціональної, адаптованої до ваших індивідуальних потреб.

І нарешті настав час позбутися від цієї потворної ванни 1960-х років або від проіржавілих кранів. Нові світильники можуть здатися дорогими, але згадайте, як часто ви їх міняєте.

Незалежно від вашого вибору наші сантехніки та електрики допоможуть вам, виконають всі електромонтажні і сантехнічні роботи з гарантією, що все зроблено правильно і не викличе проблем в майбутньому.

4. Ви можете включити нові аксесуари і елементи

У сантехніці і обладнанні для ванних кімнат відбулися кумедні інновації – розумні туалети, водосберегающие крани і лійки, розумні раковини і, ймовірно, розумні ванни, джакузі, пральні машини-автомати. Наші сантехніки будуть раді дати вам поради щодо економного витрачання води і електроенергії.

Як приклад, можемо навести енергозберігаюче рішення для квартир з індивідуальним газовим нагріванням води, в яких спостерігається підвищена витрата води при нагріванні. Ця проблема вирішується установкою додаткового електричного бойлера з теплоізоляцією.

Зв’яжіться з сервісом Воярг в Києві і викличте сантехніків та електриків

Телефонуйте нам, щоб обговорити ваші потреби, ідеї і плани. Ми зможемо дати вам корисні поради та реалізувати ваші ідеї.