Монтаж системи опалення

Монтаж системи опалення

Монтаж системи опалення від професіоналів

Сантехнічні роботи по облаштуванню системи опалення з гарантією виконає фірма «Воярг». Досвід і кваліфікація сантехніків нашої компанії дозволяють виконати монтаж систем опалення в Києві на вищому рівні.

Ми даємо гарантію до 8 років на всі виконані роботи, що підтверджує підписання Акту здачі-приймання робіт.

Щоб виконати монтаж системи опалення в будинку необхідно:

Скласти проект, згідно з яким закупити обладнання, і інструменти
Провести монтаж котельні.
Встановити радіатори і труби.
Провести пуско-налагоджувальні роботи.

 

Ціна монтажу системи опалення

Монтаж труб опалення металопластик ду 15-32 м.п 40-60
Монтаж труб опалення поліпропілен ду 15-32 м.п 50-80
Монтаж радіаторів опалення шт. 1500
Заміна стояка опалення шт. 3500-4500
Підведення опалення точка 750-1200
Монтаж сталевої батареї / радіатора шт. від 750
Монтаж алюмінієвої батареї / радіатора шт. від 550
Установка конвекторів внутрішньо-польний / внутрішньо- стінних шт. від 650
Демонтаж старих радіаторів шт. 300
Виїзд, консультація майстра

Консультація з виїздом майстра консультація 400

Це важливо знати

Автономна система опалення – це економія і незалежність від центральних систем, з якими часто трапляються перебої. Ви самі контролюєте інтенсивність тепла і можете відключати опалення під час тривалих від’їздів, не витрачаючи зайвих коштів.

Котел можна вибрати такий, який в якості палива вимагає тільки дрова, вугілля, пелети та інші тверді горючі речовини. При цьому Ви будете автономні від електрики і газу в питанні опалення житла.

Коли ви вирішили перейти на автономне опалення в квартирі або встановити котел в будинку з метою економії, потрібно підійти до цього питання відповідально. Щоб дійсно заощадити і окупити витрачені кошти необхідно розробити спеціальний проект. Він повинен враховувати тепловтрати, гідравліку і низькотемпературне теплове обладнання. Якщо все правильно розрахувати, то заміна системи опалення (Київ) або її перша установка принесуть вам комфорт і скоротять витрати.

Підготовка до монтажу систем опалення

Якщо необхідний монтаж опалення в приватному будинку, то його потрібно спланувати заздалегідь. Необхідно розробити проект, і закупити обладнання. З останнім вам готові допомогти наші працівники. Ми зможемо підібрати кращий варіант обладнання конкретно для вашого випадку і закупити все, що знадобиться для монтажу. Найкраще віддавати перевагу одному виробникові. Це прискорить процес робіт.

Можна розміщувати систему опалення і в уже готовому будинку. Але це викличе більше витрат і трудовитрат. Тому ми радимо здійснювати роботи в процесі будівництва. Для початку робіт необхідно, щоб в приватному будинку вже була готова дах, поставлені вікна і двері. Всі ціни на монтаж опалення (Київ) ви можете переглянути на сайті. А для детального прорахунку комплексу робіт, зв’яжіться з нашим менеджером.

Монтаж системи опалення

Ви можете довіряти нашій компанії, оскільки ми проводимо монтаж опалення згідно чіткої інструкції, враховуючи особливості виробника обладнання. Ми даємо гарантію на нашу роботу 2 роки і проводимо обслуговування і підтримку встановлених систем. Із замовником в обов’язковому порядку підписуються Акти виконаних робіт, які є Вашим запорукою якісно проведеного монтажу.

Замовити установку радіаторів і батарей в квартирі / приватному будинку коштує в компанії «Воярг» і бути спокійними за свій комфорт і безпеку!

Вибираємо матеріали

Заміна системи опалення в Києві повинна здійснюватися з якісними і довговічними матеріалами для довгої і безперебійної роботи всієї системи. Компанія «Воярг» віддає перевагу трубам з поліпропілену для підводки гарячої води до радіаторів. Матеріал витримує високі температури і тиск близько 10 атмосфер. Його можна використовувати як в приватному будинку, так і квартирі. Труби мають хорошим показником теплоізоляції. Це означає, що теплоносій доставить тепло до батареї практично без втрат. Також ми працюємо з металопластиковими, мідними і сталевими трубами.

Вибір радіатора

Якщо вам необхідна тільки заміна або установка радіаторів, також звертайтеся в нашу організацію. При виборі приладу ви зіткнетеся з вибором між алюмінієвими, панельними сталевими, чавунними і біметалічними варіантами. Наша порада – це сталеві панельні пристрої. Радіатори являють собою моноблок з мінімальним водонаповнення. Перевагою є їх висока ефективність і високий ККД. Але такі установки заборонено монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. З них не можна зливати воду, щоб запобігти корозії. Установка сталевих радіаторів повинна проводиться з передбаченням термостатичною головки на ньому. Це додатковий метод економії, який здатний скоротити споживання газу до 10%.

Вибираємо матеріали

Заміна системи опалення в Києві повинна здійснюватися з якісними і довговічними матеріалами для довгої і безперебійної роботи всієї системи. Компанія «Воярг» віддає перевагу трубам з поліпропілену для підводки гарячої води до радіаторів. Матеріал витримує високі температури і тиск близько 10 атмосфер. Його можна використовувати як в приватному будинку, так і квартирі. Труби мають хорошим показником теплоізоляції. Це означає, що теплоносій доставить тепло до батареї практично без втрат. Також ми працюємо з металопластиковими, мідними і сталевими трубами.

Облаштування теплої підлоги. альтернативне опалення
Тепла підлога – економічний вид опалення, який є одним з найбільш комфортних для людського організму. Ваші ноги знаходяться в теплому середовищі, а голова – в прохолодною. Чи не утворюється явище конвекції повітря, а котел можна ставити на більш низькі температури, що забезпечить оптимальний ККД системи.

Монтаж такої системи опалення здатний практично повністю нівелювати тепловтрати в приміщенні. Винятком можуть стати будинки або квартири з французькими вікнами – від підлоги і до стелі. На скільки висока тепловіддача буде від теплих плов, залежить від температури в трубах і кроку укладання. Всі ці показники наші сантехніки розраховують індивідуально. Необхідно стежити за тим, щоб температура покриття не перевищувала 26 градусів в кімнатах і 33 градусів в санвузлах.

Якщо вам необхідно замовити установку радіаторів і батарей в квартирі / приватному будинку або монтаж всієї системи опалення на найближчий час, телефонуйте нам зараз. Ми працюємо без вихідних, тому зможемо розпочати роботи дуже скоро.

Заміна труб опалення стала популярна за останні п’ять-десять років. Пов’язано це як з природним зносом старих теплоносіїв, так і виготовленням більш практичних і сучасних комплектуючих для монтажу.

Три причини заміни старих труб опалення
Старі залізні і чавунні моделі схильні до корозії і природному старінню. В ідеалі, задуматися над вимушеною заміною труб опалення в квартирі слід вже при першій появі протікання. До певного часу, усувати їх можна за допомогою хомутів, однак ланцюгова реакція руйнування металу вже запущена і її, не зупинити. Монтаж труб опалення дозволяє забути про проблему, що дозволить спати спокійно і не хвилюватися за ризик затопити сусідів.
Бажаючи підвищити тепловіддачу, правильним рішенням буде монтаж опалення з поліпропіленових труб. Нова система подачі опалення помітно підвищить середню температуру в приміщенні не тільки за рахунок кращої теплопередачі, але і збільшеного діаметру порожнини труб.
Не менш поширена причина заміни труб опалення – це бажання оновити дизайн кімнати. Сучасні моделі з поліпропілену або металопластику вдало вписуються в інтер’єр будь-якої кімнати. Якому б стилю ви не віддали перевагу, монтаж труб опалення тільки ще раз підкреслить вишуканий смак господаря будинку.
Довірте цю справу майстру

Сантехнічні роботи завжди асоціювалися з викликом на будинок фахівця, який в цій справі не один рік. Із заміною труб опалення ситуація аналогічна.

По-перше, як не крути, у заміни труб опалення ціна досить значна. Велика частина суми припадає на покупку труб, хомутів, колін і інших витратних матеріалів. Неправильна установка з легкістю здатна зіпсувати дорогі матеріали, що поставить вас перед фактом необхідності повторної покупки.

По-друге, роботи передбачають використання професійного інструменту для різання, кріплення і монтажу. Особисто купувати всю комплектацію не виправдано, адже вона вам може більше просто не знадобиться.

По-третє, специфіка робіт вимагає володіння вузьких умінь і навичок. Вирішивши особисто зайнятися заміною опалення без досвіду в цьому, затоплення сусідів знизу – це не найгірше, що може статися.

Довірте заміну труб опалення бригаді сантехніків компанії «Воярг» Київ, і результат не змусить сумніватися в професійності наших хлопців. Заповнюйте онлайн заявку і отримуйте знижку!

54321
(2 votes. Average 5 of 5)