Монтаж електрики в новобудові

Монтаж електрики в новобудові

Монтаж електрики в новобудові Києва

Електромонтажні роботи в новій квартирі – Ви купили квартиру в новобудові Києва. Радість від покупки житла не знімає питання його ремонту і облаштування. Зрозуміло, кожному хочеться якомога швидше заселитися в нову квартиру і не переплатити за її ремонт. І тут, послуги електриків компанії “Воярг” будуть найкращим вибором виконавців електромонтажних робіт.
Робота починається з підготовки проекту системи електропостачання квартири, розмітки розеток, вимикачів, освітлювальних і електронагрівальних приладів, електрообігріву.

Етапи електромонтажних робіт в новобудові: чорновий монтаж і чистове установка

На першому етапі прокладається проводка ліній електропостачання та телефонних, телевізійних кабелів, встановлюються подрозетники і розпаєчних коробки. Якщо ви плануєте підвісна стеля, вигідніше проводку пустити по стелі,
Чистова установка освітлювальних приладів, розеток і вимикачів здійснюється після всіх будівельних і оздоблювальних робіт в квартирі.
Скористайтеся послугами досвідчених електриків компанії Воярг, і будьте впевнені у своїй безпеці.

Замовити електромонтажні роботи Київ з безкоштовним викликом зморщок для прорахунку вартості можна прямо зараз по телефону або через сайт.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)