Електромонтажні роботи в кафе, ресторані, барі

Електромонтажні роботи в кафе, ресторані, барі

Електромонтаж в ресторані, кафе, барі Києва

Ми обслуговуємо мережі ресторанів, кафе, барів в Києві. виконуємо електромонтаж тощо. Багато власників ресторанів, магазинів, кафе, барів і пабів вже знають якість наших послуг. Ми пропонуємо ряд послуг, які можуть бути корисні для вашого бізнесу в плані економії трудовитрат персоналу і грошей.

Ми можемо модернізувати / відремонтувати електричні установки в вашому бізнесі, використовуючи більш сучасні матеріали і обладнання з тривалим терміном експлуатації.
Ми поставляємо і встановлюємо обладнання для стабілізації напруги, що еквівалентно зменшенню споживаної потужності і, отже, економії грошей.
Ми можемо поставити і замінити ваше поточне освітлення на світлодіодне, що дозволить вам заощадити до 90% вартості вашого наступного рахунку за електроенергію.
Ми поставляємо і встановлюємо 3-фазні розподільні щити – 3-фазні і однофазні для вашої професійної кухні.

Якщо ваш бізнес був побудований до 2018 року, є ймовірність, що ваше споживання електроенергії далеко не ефективно. Ми можемо запропонувати вам безкоштовний прорахунок економії ваших грошей на щорічній основі, виконавши певні оновлення вже існуючих електричних систем.

Навіть якщо ваш бізнес знаходиться в новій будівлі, ви все одно можете заощадити, внісши певні зміни, скориставшись перевагами новітніх енергозберігаючих компонентів.

Ви, як і ми, знаєте, що ціни на енергоносії не знижуватимуться, вони будуть тільки зростати. Таким чином, само собою зрозуміло, що будь-які кроки, які ви вживаєте для більш ефективного використання енергії, мають фінансовий сенс не тільки сьогодні, але і на роки вперед.

Щоб отримати пораду про те, як скоротити споживання електроенергії, ви можете зв’язатися з нами.

ІНШІ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

Крім основних ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ послуг, у нас є ряд інших послуг для вас:

Ми можемо відремонтувати або поставити кухонні витяжні вентилятори
У нас також є досвід роботи зі звуковими і відео системами, і ми встановили ці типи систем для ряду клієнтів
Ми також можемо встановити найкраще енергозберігаюче кухонне обладнання
Ми встановлюємо блоки живлення для кондиціонерів

З огляду на постійний раст цін, для компаній важливо знизити вартість своїх рахунків за електроенергію. Використовуючи сучасне обладнання та матеріали можна скоротити витрати на електроенергію приблизно на 30%, що становить значну суму грошей. Енергоефективність корисна не тільки для навколишнього середовища, але і для вашого бюджету.

З командою відданих і повністю навчених електриків Воярг ви отримаєте послуги на вищому рівні!

Якщо ви перебуваєте в Києві або передмісті, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами і ми розповімо вам, як ми можемо вам допомогти.

Для вирішення проблем з електрикою ресторану, зв’яжіться з нами

Електромонтажні роботи в кафе, ресторані, барі – Київ – безкоштовний прорахунок економії ваших грошей при оновленні електричних систем. Телефонуйте.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)