Ремонт квартир електромонтажні сантехнічні роботи Київ

Ремонт квартир, електромонтажні та сантехнічні роботи

Комплексний ремонт квартир, будинків, котеджів, офісів, магазинів, торгових і виробничих приміщень. Повний комплекс послуг. Електромонтажні та сантехнічні роботи Київ і область. Монтаж водопроводу, каналізації, опалення. Розводка електрики. Інженерні проекти. Демонтажні роботи.

Комплексний ремонт квартир

Всі види послуг по комплексному, капітального ремонту квартир, офісів, будинків, магазинів “під ключ”. Від дизайн-проекту і закупівлі матеріалів до прибирання сміття. Чітке виконання умов договору і термінів. Доступні ціни та гарантія на всі роботи. Ми змінимо дизайн квартири і зробимо перепланування, виконаємо ремонт “під ключ” в новобудові.

Комплексний ремонт квартир
Капітальний ремонт квартир
Ремонт будинків і котеджів
Ремонт торгових приміщень

Сантехнічні роботи

Бригада сантехніків з досвідом роботи гарантує якість сантехнічних робіт. Послуги сантехніків будь-якої складності та обсягів. Низькі ціни. Знижки постійним клієнтам до 25%.

Монтаж системи водопостачання
Монтаж системи каналізації
Монтаж системи опалення
Монтаж теплої підлоги
Установка котла, бойлера
Установка ванни, унітазу

Ремонт квартир електромонтажні сантехнічні роботи Київ
Ремонт квартир електромонтажні сантехнічні роботи Київ

Електромонтажні роботи

Широкий спектр електромонтажних робіт від проекту до підключення електроприладів. Забезпечимо ваш комфорт і безпеку, економію грошей на оплату електроенергії. Досвідчені електрики – гарантія якості.

Електропроводка в новобудові
Модернізація електропостачання
Послуги електриків в кафе, ресторані
Електромонтаж в офісі, готелі
Монтаж електрики в магазині

Послуги сантехніків та електриків Київ. Ціни, якість, час!

Ремонт квартир не обходиться без послуг сантехніків та електриків. Системи водопостачання та електропостачання повинні працювати в комфортному режимі. І тут перед замовником стоїть дилема вибору виконавців за трьома основними критеріями – ціна, якість, час. Важливо вибрати оптимальний варіант.

Чому обирають компанію “Воярг” Київ?

У нас працюють професійні майстри з досвідом роботи від 5 років. Ми гарантуємо якість комплексного ремонту квартир, сантехнічних та електромонтажних робіт.

Ціни на ремонт квартир в 2020 році знижені та нижчі за середньоринкові по Києву. Діють акції та знижки для постійних клієнтів і великих замовників.

Час ремонту квартири, сантехнічних та електромонтажних робіт мінімальний.

Якісний ремонт квартир Київ. До 50% нових замовників приходять до нас за рекомендацією знайомих. Пропонуємо і Вам стати нашими клієнтами. Будемо раді бути Вам корисними! Звертайтеся і отримаєте безкоштовний прорахунок вартості потрібних вам робіт Київ.

Ремонт квартир, електромонтажні та сантехнічні роботи Київ – Центр, Печерськ, Святошино, Оболонь, Поділ, Сирець, Березняки, Позняки, Шевченківський, Солом’янський, Голосіївський, Харківський, Дніпровський район

Послуги електриків і сантехніків в Києві – Печерський, вулиці Велика Васильківська, Лютеранська, Глибочицька, Теремки, Осокорки, Русанівка, Воскресенка, Оболонський, на Лісовому, Подільський, Виноградар, Чоколівський, метро Петрівка, Чернігівська, Нивки, Троєщина, Шулявська, Академмістечко, Новобіличі , Борщагівка, Святошинський, Куренівка, Виноградар, КПІ, Лук’янівка, район радіоринку, Дорогожичі, Княжий затон, Буча, Ірпінь …